02.2014 року в Перевальському РВ УМВС України в Луганській області відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів, в якій прийняли участь: за згодою голова Перевальського районного суду Луганської області Вишнякова А.В., прокурор Перевальського району Ткач В.Г., начальник управління прокуратури Луганської області Чиж С.О., начальник Перевальського РВ УМВС України в Луганській області Майоров М.О., голова Перевальської райдержадміністрації Михайлов В.В., голова районної Ради Бурбело С.Л., начальник кримінально виконавчої інспекції Шолух С.І., начальники установ виконання покарань, робітники міліції, слідчі.
На координаційній нараді керівників правоохоронних органів Перевальського району був обговорений стан протидії злочинності та корупції в районі в умовах дії нового Кримінального процесуального кодексу України, та було зазначено, що вжиті прокуратурою та правоохоронними органами району у взаємодії з органами державної влади організаційно-практичні та координаційні заходи сприяли ефективній роботі органів досудового розслідування щодо належного забезпечення упровадження Кримінального процесуального кодексу України та підвищення ефективності діяльності поза межами кримінального судочинства. На що звернув увагу в своїй доповіді прокурор Перевальського району Ткач В.Г.
В обговоренні даного питання прийняли активну участь начальник Перевальського РВ УМВС – Майоров М.О., голова Перевальської райдержадміністрації - Михайлов В.В., голова Перевальського районного суду Вишнякова А.В., яка відмітила, що 2013 рік був складним. Прийнятий новий КПК України, в зв’язку з цим було організовано та проведено 17 сумісних семінарів з суддями, прокурорами, слідчими та адвокатами. Були організовані зустрічі з учнями шкіл району, у суді проводились дні відкритих дверей для школярів з різною тематикою, все це сприяло позитивному результату, а саме зниження судимості серед неповнолітніх.
Координаційна нарада в цілому визнала, що вжиті прокуратурою та правоохоронними органами району у взаємодії з органами державної влади організаційно-практичні та координаційні заходи сприяли покращенню стану криміногенної ситуації в районі, ефективної роботи органів досудового розслідування в умовах оновленого кримінального процесу.